Zapisz się do newslettera - LNE
Zapisz się do Newslettera

 

Masz dużo na głowie i nie zawsze udaje Ci się śledzić to, co dzieje się w branży?

Zapisz się na LNEnews, a my zapewniamy, że będziemy dbać o to, żebyś była na bieżąco!

Będziemy wysyłać Ci najważniejsze branżowe newsy, informacje o kolejnych edycjach Kongresu i Targów LNE oraz nowych wydaniach magazynu.
Obiecujemy też, że nie będziemy „spamować”, bo wiemy, że Twój czas i uwaga są cenne!

Administratorem danych osobowych jest Beauty In Sp. z o.o. Press sp.k., 91-493 Łódź, Jasińskiego 26A, NIP: 725 203 78 97, REGON: 101014917, KRS: 0000373920, Sąd Rejonowy w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych drogą elektroniczną pod adresem iod@lne.pl lub pod naszym adresem pocztowym z dopiskiem "inspektor ochrony danych". Dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu świadczenia usługi Newsletter LNE. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do świadczenia usługi Newsletter LNE. Twoje dane osobowe będą przechowywane jedynie w okresie niezbędnym do spełnienia celu, dla którego zostały zebrane lub odwołania zgody. Twoje dane nie będą udostępniane innym podmiotom oraz nie będą podlegały profilowaniu.
W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych, przysługują Pani/Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania/uzupełnienia, prawo do ich usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jeżeli przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.