BIZNES SONDA z Invex Remedies
BIZNES SONDA z Invex Remedies
Dlaczego w Waszej opinii nagrodzony produkt jest innowacyjny?
Kluczem do sukcesu jest technologia monojonowa, czyli rozbijanie struktur takich jak m.in. zawarty w mgiełce krzem do pojedynczych jonów (monojonów). Dla najwyższej skuteczności w przenikaniu substancji aktywnej do wnętrza komórki wykorzystano dodatkowo, stosowane dotychczas wyłącznie w farmakologii, zjawisko par jonowych. Metoda ta wykorzystuje połączenie naładowanej cząstki z obdarzoną przeciwnym ładunkiem cząstką substancji aktywnej w celu tymczasowego zneutralizowania ładunku.  Pary jonowe z łatwością przenikają przez lipidy warstwy rogowej i dysocjują w żywych warstwach naskórka. Docierając do skóry właściwej zapewniają jej odżywianie i odnowę na poziomie komórkowym. Technologia monojonowa dostarcza organizmowi substancji aktywnych w najlepiej przyswajalnej formie. Produkt idealnie sprawdzi się w letnie dni dając poczucie orzeźwienia, ale również, zgodnie w z wykonanymi badaniami, świetnie odnajdzie się w pielęgnacji skóry z trądzikiem oraz łuszczycą. Oprócz krzemu organicznego w mgiełce znajdziemy również nawilżający kwas hialuronowy czy łagodzący pantenol i alantoinę. Ponadto można stosować ją również na włosy, ponieważ zawarty w mgiełce krzem doskonale je zregeneruje. To moim zdaniem „must have” w każdej kosmetyczce.

Światowe trendy czy opinie klientów? W jaki sposób stworzyć ofertę idealną? 
Odpowiem tak: światowe trendy odpowiadające klientom. Opinia naszych klientów jest dla nas bardzo ważna, z uwagą śledzimy jednak światowe trendy. Filozofia naszej firmy oparta jest na wydobywaniu naturalnego piękna i kompleksowym dbaniu o zdrowy wygląd. Tak naprawdę piękno wraz z urodą są odbiciem wewnętrznego stanu ducha. Firma Invex Remedies  wykorzystuje efekty własnych badań i wynalazki oraz innowacje w skali światowej, umiejętnie współgrając jednak w harmonii z naturą. My po prostu tworzymy innowacyjny sposób na zdrowie i urodę!

Jakie 3 słowa najlepiej opisują Państwa firmę?  
Innowacyjność. Rozwój. Pasja.

W jaki sposób Państwa firma wspiera rozwój kosmetyczek? 
Nasze produkty profesjonalne poszerzą ofertę gabinetu o zabiegi dostarczające składniki do biostymulacji skóry. W ofercie znajdą Państwo zabiegi pielęgnacyjne na bazie złota, srebra, krzemu monojonowego oraz ampułki do wykonywania mezoterapii mikroigłowej. Jesteśmy zwolennikami mobilizacji skóry, która sama zregeneruje się, czy pobudzi fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Należy jednak pamiętać, że to zawsze jest kosztem „czegoś” w organizmie, dlatego tak ważne jest dostarczenie składników niezbędnych choćby do produkcji kolagenu. Mówię tutaj o odpowiednim doborze zabiegu, pielęgnacji pozabiegowej, ale także o prawidłowym odżywianiu oraz suplementacji. Z naszej strony wspieramy współpracujące gabinety, które zawsze mogą liczyć na odpowiednią poradę i pomoc. Produkty, które tworzymy łączą w sobie prawie trzydziestoletnie doświadczenie, najnowocześniejszą w skali światowej technologię monojonową oraz umiejętność czerpania z natury. 

Branża beauty nieustannie się rozwija. Jakie nowości przyniesie 2019 rok?
Ciężko powiedzieć, branża beauty to bardzo dynamiczny i zmieniający się rynek. Sama dostrzegam ogromne różnice w trendach – porównując edycję zeszłoroczną z tegoroczną. Dziś na pewno ludzie liczą na szybki efekt po zastosowaniu kosmetyku czy wizycie w gabinecie kosmetycznym. Jedno jest pewne: Invex Remedies zawsze dotrzyma kroku, a nawet pokuszę się o stwierdzenie, że jest o krok przed trendami. 

Na zdjęciu od prawej: Klaudyna Wolak – specjalista ds. sprzedaży i Magdalena Jędrzejczak – kosmetolog Medical Spa Invex Remedies.
To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ