Cooltech Define
Cooltech Define

O innowacyjnym urządzeniu Cooltech Define marki Cocoon Medical rozmawiamy ze specjalistką ds. marketingu w firmie ITP S.A., Katarzyną Studzińską

 

LNE: Dlaczego, w Państwa opinii, nagrodzony produkt jest innowacyjny?

Cooltech Define to najnowszej generacji urządzenie hiszpańskiej marki Cocoon Medical do zabiegów kriolipolizy. W przeciwieństwie do podobnych urządzeń tego typu działa w temperaturze -10°C, co sprawia, że silniej i skuteczniej oddziałuje na komórki tłuszczowe, sprawiając cały zabieg jest jeszcze bardziej precyzyjny i efektywny. Jego ogromnym plusem jest również fakt, że podczas zabiegu można działać 4 głowicami jedocześnie – czyli na cztery różne partie ciała, sprawiając, co pozwala skrócić czas całej terapii. Dodatkowym, atutem tego urządzenia jest fakt, że jest to technologia bezkontaktowa, a zatem nie wymaga stałej obecności operatora podczas zabiegu. Cooltech Define jest ekspertem w zwalczaniu niechcianej tkanki tłuszczowej z podbródka, ramion, pleców, talii, bioder, ud, okolic kolan czy tez pośladków. 

 

Jakie jeszcze produkty kosmetyczki znajdą w ofercie firmy?

Oferta ITP S.A. jest bardzo rozbudowana i każdy znajdzie w niej cos dla siebie. Od ponad 15 lat dostarczamy na rynek polski najbardziej innowacyjne  urządzenia do modelowania sylwetki, odmładzania, epilacji czy laseroterapii, które wykorzystują takie technologie jak  – endermologie®, falę radiową, ultradźwięki, mikrofale, pole elektromagnetyczne, lasery diodowe, frakcyjne, aleksandrytowe, tulowe i wiele innych. Pragniemy kompleksowo zadbać o naszych Klientów, dlatego w naszej ofercie znajdują się także kosmetyki marki Vagheggi czy LPG, suplementy Nature For Cell, ale także elementy wyposażenia gabinetów medycznych i fizjoterapeutycznych oraz ośrodków wellness & spa.

 

W jaki sposób zachęcacie Państwo profesjonalistów do współpracy?

Nasz każdy Klient może liczyć na profesjonalną obsługę opiekuna handlowego - zarówno przed zakupem urządzenia, jak i po. Wraz z dostawą sprzętu gwarantujemy bezpłatne szkolenie oraz pakiet materiałów marketingowych. Naszym wielkim atutem jest platforma marketingowa oraz sklep online. Zasoby są regularnie uzupełniane, więc nasi Klienci nie tylko zyskują materiały na start, ale mogą z nich korzystać przez cały czas. Często organizujemy szkolenia grupowe (zarówno teoretyczne, jak i praktyczne), sprowadzamy ekspertów z całego świata, by dostarczać wiedzę naszym pracownikom i klientom.

 

Czym zaskoczycie Państwo rynek w najbliższym czasie? 

Planów jak zwykle jest dużo, koniec roku to dla nas czas na dopięcie realizowanych tematów, a także planowanie nowych. Obecnie wprowadzamy nowości do naszego portfolio, więc zapraszamy do zapoznania się z nimi na naszej stronie www.itpestetyka.pl. Zrealizowaliśmy także duży projekt dla naszych Klientów - powstała platforma webinarowa, która zawiera nagrania dotyczące nowoczesnych urządzeń, kosmetyków, suplementów oraz wiedzę i doświadczenie praktyczne naszych licznych ekspertów. Zapraszamy serdecznie na www.itpacademy.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ