Jubileusz 10-lecia firmy ARKANA
Jubileusz 10-lecia firmy ARKANA

By pięknie żyć! – pod takim hasłem odbyła się uroczysta gala, z okazji 10-lecia firmy Arkana, która miała miejsce 20 listopada w Haston City Hotel we Wrocławiu.  Jubileuszowe spotkanie zgromadziło ponad 120 osób: najlepszych klientów, którym wręczone zostały pamiątkowe statuetki oraz przedstawicieli mediów. Okazją do świętowania stała się również premiera nowego luksusowego zabiegu marki Arkana - Treasure Collection Amber Re-Derm Ceremony, przyjętego z ogromnym entuzjazmem.

 

Uczestnicy spotkania wzięli udział w warsztatach Pauliny Smaszcz, prezenterki i trenerki motywacyjnej, na temat budowania marki własnej. Pani Paulina uświetniła spotkanie także jako prowadzącą. Nie obyło się bez urodzinowego tortu, drinków molekularnych, wspomnień z kart historii, podziękowań oraz wspaniałej zabawy na parkiecie. 

Uroczystość była także okazją do podsumowania dekady działania oraz przedstawienia planów firmy na przyszłość. Jak powiedział Wojciech Pyzik, Prezes Arkana:

10 lat to z jednej strony dużo - patrząc na to z jaką pieczołowitością, dzień po dniu, budowaliśmy nasze portfolio produktowe ale z drugiej strony wiem, że to dopiero początek. Mamy dobrą strategię biznesową opartą na wartościach, świetny zespół ekspertów i ogromny apetyt na rozwój, śmiało więc patrzymy w przyszłość. Zbudowaliśmy mocną pozycję Firmy zarówno w Polsce, jak i za granicą – gdzie jesteśmy obecni w 30 krajach. Spotkanie jubileuszowe jest więc także symbolicznym otwarciem nowego rozdziału w historii Arkana.

W najbliższym czasie planujemy dalsze umacnianie naszej pozycji na rynku i intensywny rozwój brandu. Nadszedł też czas, aby zbudować jeszcze większą rozpoznawalność marki Arkana i dotrzeć z informacją o produktach do jak najszerszego grona odbiorców. Pomoże nam w tym kampania medialna, którą planujemy na nadchodzący rok, intensywne działania promocyjne oraz program wsparcia dla najlepszych klientów - ambasadorów marki. Dziś sięgamy po więcej, bo mamy do zaoferowania znacznie więcej.

 

 

Marka Arkana, z okazji swojego 10-lecia, wprowadza na rynek Amber Re-Derm Ceremony - ekskluzywną ceremonię redermalizacji z  kwasem bursztynowym i hialuronowym.  Nowy zabieg dedykowany jest tylko najlepszym gabinetom i salonom kosmetycznym marki.

Jak mówi Izabela Łopińska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu: Ceremonia Piękna, którą zaprezentowaliśmy na gali jubileuszowej Arkana, to nowy rozdział w naszej długoterminowej strategii rozwoju marki. Tym działaniem inicjujemy powstanie Treasure Collection by Arkana, którą systematycznie chcemy wzbogacać o produkty i zabiegi dla najbardziej wymagających klientów. Będą one oparte na wyjątkowym działaniu kamieni szlachetnych i unikalnych składników aktywnych oraz luksusowej szacie graficznej produktów. Najlepsze gabinety otrzymają od nas również dedykowane wsparcie promocyjne.

 

Więcej informacji: www.arkana.pl

 

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ