#tarczaniestarcza
#tarczaniestarcza

LNE jest członkiem Polskiej Izby Przemysłu Targowego i z zaangażowaniem włącza się w podejmowane przez nią działania! Cały czas trwają rozmowy połączonego sztabu kryzysowego branży targowej, MICE i turystycznej z przedstawicielami Rządu RP i innych instytucji państwowych, w których udział biorą przedstawiciele Polskiej Izby Przemysłu Targowego. O ich efektach można przeczytać na stronie: www.polfair.pl/koronawirus.

 

Zachęcamy do wsparcia akcji #tarczaniewystarcza zainicjowanej przez sztab kryzysowych TUgether, która ma na celu zwrócenie szerszej uwagi na fakt, że proponowana przez Rząd tzw. tarcza antykryzysowa w obecnym zarysie jest niewystarczająca. 

Sprawdź, jak na branżę targową, turystyczną, eventową oraz komunikacji i transportu wpływa obecna sytuacja:

 

 

Czym jest TUgether?

Z potrzeby bieżącej komunikacji istotnych faktów i wydarzeń dla branży targowej, MICE, turystycznej oraz komunikacji i transportu, w związku z koronawirusem, powstał fanpage na Facebooku: www.facebook.com/TUgether1 prowadzony wspólnymi siłami przez przedstawicieli kilkunastu organizacji, w tym przez Polską Izbę Przemysłu Targowego. Oprócz codziennej aktualizacji o nowe wiadomości na fanpage’u udostępniane są też wszelkie dokumenty informacyjne oraz wspierające w komunikacji z partnerami biznesowymi.

 
To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ