LNE 126 #5/2019
#Yumpu#
Jeśli chcesz mieć pełny dostęp do tego materiału zaloguj się lub zaprenumeruj

LNE 126 #5/2019

Początek września kojarzy się Wam nieco nostalgicznie z dźwiękiem dzwonka wzywającego na pierwsze lekcje? W branży beauty warto (a nawet trzeba!) edukować się nieustająco, więc potraktujcie ten jesienny numer LNE jak dzwonek wzywający Was na najważniejsze wydarzenie edukacyjne sezonu – 40. Kongres i Targi LNE!
W tym numerze magazynu całkiem sporą liczbę stron poświęciliśmy na to, by przedstawić ekspertów, którzy swoją profesjonalną wiedzą i doświadczeniem podzielą się z nami już 9 i 10 listopada. Sytuację na rynku edukacji przybliża nam Ewa Loga-Skarczewska, o nowoczesnych zabiegach i profesjonalnej drodze zawodowej rozmawiamy z Karoliną Bartos i dr. Carlosem Aznarem, a biznesowe i psychologiczne tematy poruszamy z Magdaleną Malicką i Małgorzatą Piotrowską. 

Nowością, którą wprowadzamy od tego wydania LNE, jest dział „Stylizacja”, w którym znajdziecie ciekawe rozmowy z wykładowcami kongresowych sesji make-up oraz nails & lashes, a także mnóstwo pięknych zdjęć, trendów i inspiracji.

Ważnym tematem, o którym piszemy w tym wydaniu jest onkosmetyka – poświęciliśmy jej cały dział, który opracowaliśmy z ekspertami-praktykami z ogromnym doświadczaniem w onkopielęgnacji (w końcu październik jest miesiącem „różowej wstążki”).

Praktycznej wiedzy dostarczy Wam też nasze dossier „Peelingi w regeneracji skóry” oraz dział „Studium przypadku”, gdzie pokazujemy efekty zabiegów kosmetycznych, medical beauty oraz tych z wykorzystaniem aparatury hi-tech.

Mamy nadzieję, że ten numer zachęci Was do nauki nowych rzeczy, zgłębiania znanych już tematów i nieustannego rozwoju – zawodowego i osobistego, a w efekcie Wasze klientki ocenią Was na piątkę z plusem!
W numerze: