Akcja „Sercem Malowane”
Akcja „Sercem Malowane”

Magda Bogulak, kosmetolog i Elite Linergist z prawie 30-letnim stażem, właścicielka Kliniki Sharley Medical Clinic & Day SPA i przedstawiciel Long-Time-Liner w Polsce zapoczątkowała akcję charytatywną, mającą na celu poprawę wyglądu ust u osób po rozszczepie wargi lub podniebienia poprzez wykonanie u nich zabiegu makijażu permanentnego. 

 

W ramach akcji w Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak w Warszawie wykonywane są bezpłatne zabiegi makijażu permanentnego ust - u osób które zakończyły już leczenie i które nie mają przeciwwskazań do zabiegu. Inne gabinety też mogą dołączyć do tej wspaniałej akcji!
Każda linergistka, która przystąpi do akcji „Sercem malowane” i będzie w jej ramach wykonywała bezpłatne zabiegi otrzyma tytuł „Ambasadora Serca Long-Timne-Liner", który jest potwierdzeniem chęci niesienia pomocy i obdarowywania piękna tym, którzy tego potrzebują. 

 

 

Jak dołączyć do akcji Sercem Malowane?

Miejscem spotkań, wymiany doświadczeń i kontaktów osób przyłączających się do akcji jest otwarta grupa na Facebooku: „Sercem Malowane – makijaż permanentny ust po rozszczepie" (www.facebook.com/groups/325143811716184), do której mogą należeć linergistki i osoby po rozszczepie, które chcą mieć wykonany makijaż. W grupie można obejrzeć przykłady wykonanych pigmentacji ust, filmy z zabiegów, zapytać o kwestie techniczne, a przede wszystkim znaleźć kontakt do linergistki, która wykona zabieg bezpłatnie w ramach akcji linergistka, która chce zostać Ambasadorem Serca Long-Time-Liner powinna w pierwszej kolejności dołączyć do wspomnianej grupy na Facebooku i na jej łamach publicznie wyrazić chęć wykonywania bezpłatnych zabiegów u osób po rozszczepie wargi oraz pokazać wykonane zdjęcia z zabiegów makijażu permanentnego w tym zakresie. Każda linergistka wykonująca bezpłatne zabiegi otrzymuje dyplom z podziękowaniem i tytułem Ambasadora Serca Long-Time-Liner.


Marzeniem Magdy Bogulak jest rozpowszechnić akcję Sercem Malowane na teren całej Polski i obdarować pięknem jak największą liczbę osób po rozszczepie wargi lub podniebienia. Piękne usta tak wiele zmieniają!

Więcej informacji o akcji "Sercem Malowane" znajdziecie w jesiennym wydaniu LNE na wrzesień/październik, które na rynku pojawi się już na początku września!

 

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ