Beauty Face Poland: innowacyjne maseczki w płacie
Innowacyjne maseczki w płacie

Maciej Wawrzyński – Dyrektor Beauty Face Poland

 

Podczas 39. Kongresu i Targów LNE po raz siódmy wręczyliśmy Innowacje LNE. Tradycyjnie wyróżniliśmy 21 innowacyjnych produktów, które eksplorują zdobycze nowych technologii, wykorzystują nowoczesne składniki i mają niezwykle oryginalne formuły. 
Wywiad z Beauty Face Poland rozpoczyna serię, dzięki której dowiecie się więcej o laureatach.

 

Dlaczego w Państwa opinii nagrodzony produkt jest innowacyjny?

Intelligent Skin Therapy to pierwsza i jedyna na świecie linia innowacyjnych maseczek kosmetycznych stworzona na płacie ze 100% organicznego i biodegradowalnego materiału ze skórek i liści banana. Oprócz idealnego wręcz przylegania, to jedyny materiał, który pozwala na ekspresowe wchłonięcie przez skórę aż 99% serum, którym nasączone są maski.
To jednak nie jedyna innowacja, gdyż maseczki IST skomponowane zostały specjalnie do 16 indywidualnych potrzeb skóry kobiet oraz 2 indywidualnych potrzeb skóry męskiej, a nie jak większość produktów na rynku jedynie dla wieku i rodzaju cery. Kompozycja masek oparta jest o jeden aktywny główny składnik, inny dla każdej z masek, dzięki czemu każda z nich intensywnie i punktowo działa na potrzeby skóry. Dzięki wykorzystaniu organicznej bawełny, skóra jest w stanie wchłonąć serum już w 15 minut. Efekty widoczne są natychmiast po zastosowaniu.

Kongres i Targi LNE to okazja do spotkania oko w oko z klientami. Jakie nowości czekały na nich na Państwa stoisku?

Wśród nowości znalazły się m.in. Organic Hydrolats Fresh Mask. Jest to linia profesjonalnych masek o żelowej konsystencji stworzona specjalnie do mechanicznych (maszynowych) zabiegów kosmetycznych w salonie kosmetycznym, spa i salonie medycyny estetycznej. W składzie znajdują się pozyskane z tej samej rośliny: naturalny hydrolat, ekstrakt, komórki macierzyste i olejek eteryczny. Dzięki konsystencji hydroskopijnego żelu (hydrożelu o wchłanialności kilka razy większej niż zwykły żel) oraz chłodzącej formie, maska idealnie nadaje się do stosowania w takich zabiegach jak: ultradźwięki, jonoforeza, zabiegi światłem, zabiegi laserowe czy zabiegi oxy. Przeprowadzone testy skórne potwierdziły 4-krotnie większą skuteczność zabiegu z użyciem masek w porównaniu do zabiegów bez maski. Maski nadają się także do stosowania po następujących zabiegach: peeling kawitacyjny, mikrodermoabrazja, mezoterapia bezigłowa, a także jako zakończenie manualnych zabiegów np. oczyszczania twarzy czy po masażu microdermorollerem. 

Na jakie profity ze stałej współpracy z Państwa firmą mogą liczyć kosmetyczki? 

W ramach współpracy oferujemy: warsztaty on-line, szkolenia, materiały edukacyjne oraz wsparcie marketingowe. 

Jakie kierunki rozwoju wyznaczają sobie Państwo na najbliższy czas?

Ekspansja na rynku profesjonalnym w Polsce i Europie. Jako jedyny w Europie producent masek w płatach budujemy świadomość rynku i przewagi produktów polskich nad maskami sprowadzanymi z Azji. Receptury i składy płatów są dostosowane do potrzeb skóry kobiet w Europie. To gwarancja bezpieczeństwa i jakości produktu.

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ