BIZNES SONDA z IQ Nails
BIZNES SONDA z IQ Nails
Dlaczego w Waszej opinii nagrodzony produkt jest innowacyjny? 
Zestaw specjalnie dobranych frezów umożliwia wykonanie idealnego manicure bez użycia cążek. Frezy są pokryte specjalnymi powłokami DLC i ZRN, które wydłużają żywotność frezów, minimalizują efekt przegrzania opracowywanej powierzchni. Dodatkowo zestaw zawiera instrument z tytanową rączką, jest niezwykle lekki z bardzo precyzyjną częścią pracującą, co gwarantuje dokładne odsunięcie skórek.  

Światowe trendy czy opinie klientów? W jaki sposób stworzyć ofertę idealną? 
Należy zwracać uwagę na trendy światowe, dzięki którym możemy wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów, wszystkie produkty popularne za granicą szybko zdobywają popularność w Polsce. Musimy również opierać się na opinii klientów, do których bezpośrednio nasze produkty są skierowane.  

Jakie 3 słowa najlepiej opisują Państwa firmę? 
Producent, medyczna jakość, innowacyjność.

W jaki sposób Państwa firma wspiera rozwój kosmetyczek? 
Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy w łatwy sposób przedstawią zastosowanie frezów, doradzą jaki frez najlepiej wybrać zarówno do opracowywania skórek jak i zdejmowania mas. Dodatkowo na portalach społecznościowych są dostępne nasze filmiki instruktażowe, które pokażą jak krok po kroku pracować naszymi frezami. Oferujemy naszym klientom oprócz najlepszej jakości frezów także wsparcie merytoryczne, informacje na temat nowości, które pozwolą naszym klientom na rozwój. 

Branża beauty nieustannie się rozwija. Jakie nowości przyniesie 2019 rok? 
W roku 2019 przedstawimy na pewno nowości wśród frezów do manicure – nowe kształty, nowe typy nacięć, które pozwolą na łatwą i szybką pracę. Zaproponujemy również coś specjalnego w dziedzinie podologii, która jest prężnie rozwijająca się branżą. Przedstawimy zarówno nowe frezy, jak i specjalny zestaw frezów niezbędnych dla podologów.

Na zdjęciu nagrodę odbiera Katarzyna Włodarczyk – Prezes firmy.
To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ