BIZNES SONDA z KT Medical
BIZNES SONDA z KT Medical

Dlaczego w Waszej opinii nagrodzony produkt jest innowacyjny? 
Deep Slim® to rewolucja w podejściu do zabiegów na tkance tłuszczowej. Nie jest to HIFU jakie znaliśmy do tej pory… jest to nieinwazyjna, całkowicie bezbolesna procedura kształtowania sylwetki wykorzystująca technologię ultradźwięków o bardzo niskiej częstotliwości LFU, która potrafi zmniejszyć obwód o 2,5 cm i to już po pierwszym/jednym zabiegu. 

Światowe trendy czy opinie klientów? W jaki sposób stworzyć ofertę idealną?   
W KT Medical śledzimy światowe trendy oraz analizujemy potrzeby naszych Klientów. Dokładnie sprawdzamy światowy rynek urządzeń oraz zastosowane w nich technologie oraz rozwiązania. Gdy uznamy je za innowacyjne wprowadzamy je na polski rynek. Jesteśmy prekursorem w promowaniu takich rozwiązań. Żadne z urządzeń będące w naszej ofercie nie znalazły się u nas przez przypadek. Bardzo dokładnie sondujemy rynek dokonując ostrej selekcji. Bardzo ważne w tym wszystkim są opinie klientów, gdyż nadrzędną zasadą w firmie jest satysfakcja klienta. Słuchamy naszych klientów, analizujemy ich potrzeby i dla nich szukamy najlepszych rozwiązań. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma nie ograniczała się do roli sprzedawcy, a pełniła także funkcję doradcy i partnera. I właśnie to w naszej pracy sprawia nam największą satysfakcję. Idealna oferta to taka, którą dobierzemy indywidualnie do potrzeb naszych klientów i dzięki najnowszym technologiom jakie dla nich wybraliśmy pozwoli na rozwój biznesowy naszych partnerów. 

Jakie 3 słowa najlepiej opisują Państwa firmę? 
Rzetelna. Profesjonalna. Innowacyjna. 

W jaki sposób Państwa firma wspiera rozwój kosmetyczek? 
Na rynku urządzeń jest bardzo wielu producentów i technologii. Z tego względu bardzo ciężko jest samodzielnie sprawdzić oraz ocenić czy dane rozwiązanie i technologia jest odpowiednie dla naszych potrzeb. Dodatkowo każdy gabinet szuka rozwiązania które da mu przewagę nad konkurencją. Doskonale to rozumiemy. Partnerzy współpracując z nami  otrzymują coś więcej niż tylko urządzenia klasy Premium, otrzymują naszą wiedzę, doświadczenie i czas jaki poświęciliśmy, aby skrupulatnie wybrać z rynku tylko najlepsze i sprawdzone rozwiązania… naszą dewizą jest Partnerstwo … dostarczymy najlepszą technologię na rynku, pokażemy jak ją zastosować w praktyce i jak wyróżnić gabinet osiągając przewagę nad konkurencją. 

Branża beauty nieustannie się rozwija. Jakie nowości przyniesie 2019 rok? 
Branża beauty nieustannie się rozwija, więc i my nieustannie sondujemy i sprawdzamy rynek odnośnie innowacyjnych technologii. Trend związany ze zdrowym trybem życia oraz redukcją masy ciała staje się liderem, gdyż jest to nieocenione dla naszego zdrowia. Do tej pory redukcja masy ciała wiązała się z gruntowną zmianą trybu życia, co w świetle codziennych obowiązków okazuje się coraz trudniejsze.  Dlatego właśnie śledzimy światowy rynek i technologie. W roku 2019 możemy zaproponować naszym klientom z dziedziny medycyny estetycznej oraz kosmetologii, rewolucyjne urządzenie do kształtowania sylwetki – Deep Slim®, które jest rewolucją w podejściu do zabiegów na tkance tłuszczowej. Nie jest to HIFU jakie znaliśmy do tej pory… jest to nieinwazyjna, całkowicie bezbolesna procedura kształtowania sylwetki i to już po pierwszym zabiegu.

Na zdjęciu: Sylwester Pyzalski i Nikolaj Kovčin – Prezes Zarządu KT Medical

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ