BIZNES SONDA z M'onduniq
BIZNES SONDA z M'onduniq

O holistycznej pielęgnacji i innowacyjnych, naturalnych formułach kosmetyków M’onduniq opowiada Dawid Cukierski – menager rozwoju marki.


Dlaczego w Waszej opinii nagrodzony produkt jest innowacyjny?
O innowacyjności całej linii przesądza w szczególności skład i cała filozofia zabiegowa z pielęgnacją w domu dla klienta. To filozofia czerpiąca ze szlachetnych i ekskluzywnych składników aktywnych inspirowanych naturalnych pochodzeniem; biomimetyczna formuła produktów, naturalne oleje i ekstrakty oraz wyciągi roślinne, wyselekcjonowane peptydy, witaminy, biopolimery molekularne, a także ekskluzywne formulacje wykorzystujące złoto, białe trufle i kawior. Sam zabieg składa się ze specjalnie przygotowanych ceremonii zabiegowych inspirowany wieloetapowym procesem oczyszczania skóry francuskich gwiazd filmowych.

Światowe trendy czy opinie klientów? W jaki sposób stworzyć ofertę idealną?  
Tworząc każdy nowy zabieg i linie kosmetyczną staramy się uwzględniać obecne trendy i głównie skupiamy się na rozwiązywaniu problemów w pracy kosmetologów/kosmetyczek w gabinecie kosmetycznym czy dermatologicznym. Zawsze podejmujemy trudne wyzwania jakie niosą też obecne problemy osób odwiedzających salony kosmetyczne, czyli choroby autoimmunologiczne i inne. Dlatego tworząc nowe produkty staramy się przekazywać gabinetom świetne narzędzia i rozwiązania w postaci naszych produktów, które już teraz świetnie się sprawdzają w pracy z gabinetami. Nasze podróże po świecie i kontakt z ziołami, roślinami i technologami z różnych stron świata przynoszą już teraz – i pewnie w najbliższym czasie przyniosą kolejne – nowe rozwiązania kosmetologiczne, z których z powodzeniem będą korzystali obecni i przyszli klienci. Już dziś możemy powiedzieć, że dobro każdego gabinetu leży nam mocno na sercu. 

Jakie 3 słowa najlepiej opisują Państwa firmę? 
Dobro, profesjonalizm i emocjonalne zaangażowanie.

W jaki sposób Państwa firma wspiera rozwój kosmetyczek?
W naszej firmie stawiamy na bardzo profesjonalną obsługę klienta. W obecnym zespole nasi opiekunowie są i handlowcami, i szkoleniowcami, a co za tym idzie każdy salon jest traktowany indywidualnie, a oferta jest zawsze „szyta na miarę” oczekiwań salonu. Każdy salon może korzystać z programu ENES M'onduniq, który oprócz wymiaru szkoleniowego, posiada system nagradzania za sprzedaż, w szczególności produktów detalicznych. Program ENES przekłada się nie tylko na zysk finansowy dla salonu i pracowników, ale jest także związany z nagrodami. Ogromnym atutem dla kosmetyczek jest to, że pozwalamy salonom zarabiać na odsprzedaży produktów detalicznych klientom salonu, dbając przy tym o rzetelną wiedzę produktową. Kosmetyczka nie obawia się, że klient kupi w sklepie internetowym produkt detaliczny, gdyż firma jako producent nie ma takiego sklepu. Nie chcemy konkurować o sprzedaż produktów do pielęgnacji domowej, a dajemy możliwości salonom rozwijania się z nami i zwiększania obrotów. Cenimy i motywujemy salony w taki sposób, by zawsze mogły zarabiać na odsprzedaży produktów bez ryzyka, że klient zakupi produkt w innym miejscu. Kolejnym bardzo ważny elementem jest dbanie o detale we współpracy z obiektami i rozwój wiedzy z fitoterapii i ziołolecznictwa w kosmetologii. Podejście holistyczne do miejsca, w którym oferowane są nasze zabiegi i produkty powoduje, że salon, kosmetyczka jak i klient salonu jest pod pełną fachową opieką. 

Branża beauty nieustannie się rozwija. Jakie nowo��ci przyniesie 2019 rok?
Jesteśmy przekonani, że nasza branża będzie rozwijała się nadal tak dynamicznie jak obecnie. Marka M'onduniq jest obecnie w tracie prac nad nową liposomalną linią „zielną”, która z powodu swego terapeutycznego podejścia do zabiegów stanie się kolejnym hitem w Polsce i na rynku eksportowym. Dodatkowo uważamy, że bardzo ważnym podejściem w rozwoju naszej firmy i całej branży będzie w najbliższym roku podejście holistyczne do oczekiwań zabiegowych kosmetologów, kosmetyczek i klientów, dlatego tak ważne stanie się rozwijanie wiedzy w zakresie kosmetologii holistycznej i fitoterapii.

Na zdjęciu zespół M’onduniq
To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ