B&M Professional
B&M Professional - nowy cykl kursów pielęgnacyjnych i terapii holistycznych

Firma B&M Professional  powstała w 1990 roku jako jedna z pierwszych w branży kosmetyki profesjonalnej. Braliśmy  udział w tworzenia  profesjonalnego rynku usług  kosmetycznych, wspierając  polskie kosmetyczki  w dążeniu do zaspokajania  coraz większych potrzeb skutecznej  pielęgnacji skóry oraz perfekcyjnego serwisu. 25-letnie  doświadczenie i znajomość rynku pozwalają nam na dobranie szerokiego asortymentu produktów i akcesoriów  wspierających pracę kosmetyczek. Nasza oferta obejmuje kilka tysięcy  pozycji w zakresie m.in. pielęgnacji twarzy i ciała, manicure, pedicure, depilacji, aromaterapii, przekłuwania uszu.

Integralną częścią naszej działalności są kursy szkoleniowe i prezentacje w zakresie różnorodnych programów pielęgnacyjnych oraz terapii holistycznych, przeznaczone dla osób związanych z branżą beauty. 
Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną kadrę instruktorów, w odpowiednio wyposażonych salach szkoleniowych. Spotkania odbywają się w małych grupach co pozwala na lepszy kontakt z instruktorem. Istnieje również możliwość szkoleń w trybie indywidualnym. Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe oraz certyfikat zaświadczający o ukończeniu kursu.

Holistyczne terapie w gabinetach kosmetycznych, salonach odnowy biologicznej, ośrodkach SPA są szczególną formą zabiegów stosowanych w uzupełnieniu tradycyjnych zabiegów kosmetycznych, bądź też medycznych. Jesteśmy przekonani, że nasze kursy szkoleniowe w zakresie zarówno programów pielęgnacyjnych, jak i uzupełniających metod terapii pozwolą zdobyć umiejętności, które z sukcesem wykorzystacie Państwo w dynamicznie rozwijającej się branży kosmetycznej. 

Aktualny harmonogram kursów w Poznaniu:

DATA     TEMATYKA

16-20.03.2020Rhea Cosmetics

3/18/2020Masaż Gorącymi Kamieniami

3/17/2020Masaż antystarzeniowy twarzy

3/31/2020Masaż Hinduski Głowy

3/30/2020Prezentacja naszych marek 

3/25/2020Masaż wyszczuplający

3/26/2020Masaż świecą 

3/27/2020Aromaterapia

 

Zapraszamy Was serdecznie!

 
Kontakt: B&M Professional, tel. tel.618329107

szkolenia@bimprofessional.pl

 
To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ