Kazaro: meble do zadań specjalnych
Kazaro: meble do zadań specjalnych

Małgorzata Wołoszyn i Stanisław Wołoszyn – właściciele marki Kazaro 

 

Dobrze prosperujący salon kosmetyczny to także nowoczesny design i specjalistyczne meble, które nie tylko poszerzą naszą ofertę zabiegową, ale także ułatwią pracę specjalistom dbającym o wygląd i kondycję klientów. O nowościach w ofercie firmy Kazaro opowiadają Małgorzata Wołoszyn i Stanisław Wołoszyn – właściciele marki Kazaro.

 

Dlaczego w Państwa opinii nagrodzony produkt jest innowacyjny? 

Łóżko Luna X VibeSound umożliwia wprowadzenie nowych usług do ośrodków SPA. Zastosowanie wibracji akustycznej w łóżkach skierowanych do ośrodków spa niesie za sobą wiele możliwości poszerzenia oferty tychże miejsc. Vibroacoustic Therapy wykorzystuje falę dźwiękową w postaci  wibracji działa bezpośrednio na ciało. Wprowadzone w drganie płyny ustrojowe organizmu mają wpływ na lepszą cyrkulację, dotlenienie, detoks i uspokojenie układu nerwowego, dając jednocześnie wymierny efekt w poprawie stanu zdrowia pacjentów. Działanie fali dźwiękowej dotychczas było wykorzystywane tylko w ośrodkach fizykoterapii, obecnie staje się odpowiedzią na potrzebę holistycznej pielęgnacji w gabinetach czy ośrodkach spa. Tego rodzaju rozwiązanie jest innowacyjne i niespotykane dotychczas w łóżkach spa. Jesteśmy pierwszą firmą na ryku polskim oferującą takie rozwiązanie swoim klientom. 

Kongres i Targi LNE to okazja do spotkania oko w oko z klientami. Jakie nowości czekały na nich na Państwa stoisku?

Pierwszą nowością było nagrodzone za swoją innowacyjność łóżko Luna X VibeSound. Drugą nowością jaką przedstawialiśmy w trakcie Targów LNE był fotel kosmetyczny Perfect Line przeznaczony do zabiegów makijażu permanentnego, produkowany według naszego projektu i konsultowany ze znanymi i cenionymi linergistkami. Trzecią nowością jaka pojawiła się tej wiosny w Kazaro jest nowy fotel podologiczny UNICO, który odpowiada na potrzeby osób wykonujących zabiegi z zakresu podologii. 

Na jakie profity ze stałej współpracy z Państwa firmą mogą liczyć kosmetyczki? 

Kazaro proponuje szkolenia związane z zakupem aparatury kosmetycznej oraz fachowe doradztwo dotyczące doboru mebli: foteli i łóżek do indywidualnych potrzeb i charakteru wykonywanych na nich zabiegów. Oczywiście po realizacji zamówień również służymy pomocą naszym klientom i pozostajemy do ich dyspozycji. 

Jakie kierunki rozwoju wyznaczają sobie Państwo na najbliższy czas?

Naszym głównym celem jest reagowanie na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku. To klienci szukający wyjątkowych rozwiązań napędzają nas do kolejnych działań, czego efektem jest ciągle zmieniające się portfolio marki Kazaro. Naszym celem jest dostosowanie się do oczekiwań klientów wykonujących konkretne zabiegi, czego przykładem jest stworzenie specjalistycznych foteli Perfect Line i Unico podologiczego.  

Sprawdź wszystkich laureatów nagrody Innowacje 39. Kongresu i Targów LNE

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ