Konkurs „Bitwa na pędzle” rozstrzygnięty
Konkurs „Bitwa na pędzle” rozstrzygnięty

9. edycja konkursu ,,Bitwa na pędzle” już za nami. 7 września patio klubu TATU zmieniło się w kolorowy świat stworzony przez utalentowanych wizażystów z całej Polski.

Co roku Artystyczna Szkoła Marzeny Daleckiej – organizator wydarzenia – pozwala na żywo podziwiać twórczość wizażystów, którzy w tym roku prezentowali swoje prace pod hasłem Glam Queen. Uczestnicy konkursu mieli dwie godziny na stworzenie swojej postaci – pełnej elegancji, blasku i kobiecości. Wszyscy bardzo kreatywnie i profesjonalnie podeszli do tematu. Jury oceniało technikę wykonania makijażu, stylizację, spójność z tematyką konkursu, pomysł, precyzję, warsztat oraz niebanalne podejście do tematu. Stylizacje dobrane przez wizażystów podkreśliły tematykę konkursu. Jury jednogłośnie wybrało finalistów tegorocznej edycji.

Pierwsze miejsce zajęła Monika Sadowska, drugie – Anna Wrzesińska, a trzecie – Sylwia Ģorączkowska. Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz gościom, którzy spędzili to popołudnie razem z nami. Kolejna edycja już za rok.

 

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ