Secret DUO
Secret DUO

O innowacyjnym urządzeniu Secret DUO opowiada Marcin Słowiński, dyrektor zarządzający EuroScaleMed

 

LNE: Dlaczego, w Państwa opinii, nagrodzony produkt jest innowacyjny?

Marcin Słowiński: Wiedzieliśmy, że Secret DUO jest innowacyjny jeszcze zanim trafił do oferty. To nowatorska platforma medyczna dla procedur indywidualnych i terapii łączonych. Nasza nowość charakteryzuje się wysoką skutecznością przy zachowaniu krótkiego okresu rekonwalescencji w porównaniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami.

Co więcej, to nowa wersja globalnego bestsellera, czyli urządzenia Secret RF. Wersja DUO to kombinacja radiofrekwencji mikroigłowej i frakcyjnego lasera erbowo-szklanego 1540 nm ze wszystkimi zaletami marki, w tym głowicą Smart Cure do endoliftingu, mikroigłową oraz pełnym asortymentem specjalistycznych kaniul, igieł i końcówek zabiegowych. Wszystko to jest dostępne w jednym kompaktowym, designerskim, skutecznym i przystępnym cenowo urządzeniu. Dodajmy do tego ogromną listę wskazań oraz intuicyjny interfejs i inteligentne programy stworzone z myślą o wygodzie użytkownika i oto efekt – zasłużony tytuł Innowacji 41. Kongresu LNE. Secret DUO to sprzęt, z którym można doskonalić swoją praktykę przez wiele lat.

 

Jakie jeszcze produkty kosmetyczki znajdą w ofercie firmy?

Dysponujemy wieloma technologiami, ale z myślą o branży kosmetycznej mogę polecić obie generacje kriolipolizy Coolshaping i Coolshaping 2, HIFU Ultraskin II do przeprowadzania m.in. bezoperacyjnego liftingu, terapię falą akustyczną NIUU oraz cieszący się dużą popularnością elektromagnetyczny stymulator mięśni CM Slim. Klienci gabinetów pokochali zabiegi tymi sprzętami, a właściciele są zadowoleni ze zwrotów inwestycji.

 

W jaki sposób zachęcacie Państwo profesjonalistów do współpracy?

Naszym celem jest nie tylko spełnianie stawianych wobec nas oczekiwań, chcemy poza nie wykraczać. Zawsze jesteśmy otwarci na potrzeby biznesu naszych partnerów i gotowi zareagować, gdy tego potrzebują. Oferujemy kompleksowe wsparcie wykwalifikowanego zespołu w sprawach marketingu i serwisu. Organizujemy szkolenia z udziałem autorytetów medycyny estetycznej, których celem jest doskonalenie doświadczenia uczestników zarówno pod kątem teorii, jak i praktyki. I oczywiście podstawa naszej działalności, czyli wprowadzanie innowacji do gabinetów. Nasz park maszynowy składa się wyłącznie z certyfikowanych urządzeń, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa, skuteczności i niezawodności, a do tego wyróżniających się na tle konkurencyjnych rozwiązań pod kątem technologicznym i finansowym.

 

Czym zaskoczycie Państwo rynek w najbliższym czasie?

Myślę, że zaskakujemy rynek od zawsze. Kierujemy się własnymi standardami tworzenia oferty i budowania relacji z partnerami. Pracujemy nad sobą jako zespół i indywidualnie, ofertą i każdym innym aspektem działalności. Najbliższe plany obejmują wprowadzenie na rynek nowych technologii do modelowania sylwetki i leczenia zmian naczyniowych. Wciąż będziemy kontynuować misję wprowadzania innowacji w korzystnych cenach, więc zmieni się wszystko i nie zmieni się nic. Zachęcam do poznania naszej strony www i śledzenia naszych mediów społecznościowych.

 

www.euroscalemed.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ