LNE
Szkolenie dla profesjonalistów z branży beauty - Scura

Zapraszamy na premierowe szkolenie, otwierające cykl spotkań dla profesjonalistów z branży beauty - Scura.

Nasi prelegenci to osoby z ogromną pasją i doświadczeniem w branży, łączący wiedzę z dziedzin PR i marketingu, kosmetologii, chemii kosmetycznej, dermatologii, psychologii i wielu innych. Szkolenia Scura to nie tylko merytoryka na najwyższym poziomie. To także świetna okazja do wymiany kontaktów, doświadczeń, udziału w panelu dyskusyjnym i zadania nurtujących Cię pytań naszym ekspertom.

Liczba miejsc ograniczona.

Termin szkolenia: 25.04.2020

Miejsce: ARTHOTEL, ul. Stalowa 52, Warszawa


Prelegenci:

  •  mgr Aleksandra Dworska, ekspert ds. budowania PRu, marketingu oraz tworzenia niestandardowej obsługi klienta w salonach beauty. Uczy kreować innowacyjne rozwiązania, znajduje czynniki wyróżniające, wpływające na efekty WOW! Autorka 4 ebooków (BeautyBook, Business Beauty za oceanem i cyklu InstaBoss), portalu beautyboss.pl.
  • mgr Magda Suchan, dyplomowany kosmetolog medyczny ze specjalizacją w masażu i fizjoterapii, przygotowująca rozprawę doktorską. Wyznaje filozofię holistycznego i profesjonalnego podejścia do pacjenta, co umożliwia skuteczne dobranie indywidualnie skomponowanych terapii zabiegowych. Autorka bloga oraz portalu kosmetolog.pl. 
  • dr Anna Olejnik, adiunkt na Wydziale Chemii Uniwersytetu im. Adam Mickiewicza w Poznaniu. W swojej działalności zawodowej zajmuje się zarówno dydaktyką jak i pracą naukowo-badawczą w zakresie chemii kosmetycznej oraz farmaceutycznej. Współautorka patentu kosmetycznego, ponad 30 publikacji naukowych oraz 11 rozdziałów w monografiach 
  • dr Alicja Śliwowska, adiunkt na Wydziale Nauk o Zdrowiu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie. W swojej działalności zawodowej zajmuje się dydaktyką w zakresie kosmetologii i chemii kosmetycznej. Współautorka patentu kosmetycznego, ponad 10 publikacji naukowych oraz 11 rozdziałów w monografiach. Założycielka marki AROMASESH.

 

Więcej informacji na naszym Facebooku oraz Instagramie (@scuraszkolenia).

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ