Wiosenne premiery z Arkaną
Wiosenne premiery z Arkaną

2 marca rozpoczyna się cykl wiosennych pokazów dla kosmetologów organizowanych przez firmę Arkana. Szkolenia odbędą się w 20 miastach w Polsce, a cały cykl potrwa do końca kwietnia. 

 

Eksperci marki zaprezentują uczestnikom spotkań najnowsze profesjonalne terapie m.in. Neuro Sensi Therapy - kurację neurosensoryczną dla skóry nadreaktywnej, naczyniowej i ze skłonnością do trądziku różowatego, a także UniTone Neuro Therapy, całoroczną kurację wyrównującą koloryt skóry twarzy i ciała. Podpowiedzą też jak zwiększyć zysk i przychody w gabinecie. 

Na uczestników czeka  inspirująca porcja wiedzy oraz mnóstwo niespodzianek – kosmetyczne prezenty, rabaty aż do 50% oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania m.in. szkolenie firmowe lub voucher na 2-dniową wycieczkę. 

Dla stałych klientek marki oraz profesjonalistek, które jeszcze nie znają kosmetyków Arkana firma przygotowała specjalną promocję „Akcja Rekomendacja” – wystarczy zaprosić na pokaz koleżankę z branży, a każda z pań dostanie dodatkowy bonus w postaci pakietu kosmetyków. 

 

Harmonogram i zapisy na wydarzenia: www.arkana.pl/pokazy

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ