Beauty Innovations 2023 4-5 grudnia ONLINE
Beauty Innovations 2023 4-5 grudnia ONLINE

Konferencja Beauty Innovations od lat na stałe wpisana jest do kalendarza imprez branżowych, a część uczestników to stałe grono, które zawsze jest z nami. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób związanych z branżą kosmetyczną: właścicieli i zarządzających firmami produkcyjnymi, usługowymi, konsultingowymi, pracowników laboratoriów, działów badawczych, produkcji, kontroli jakości, R&D, przedstawicieli uczelni wyższych. Rejestracja trwa, a do końca listopada obowiązują niższe ceny.

 

Program

 

W tym wydarzeniu stawiamy na merytorykę, chcemy, aby każdy z naszych Uczestników otrzymał porządną dawkę wiedzy w pigułce. Staramy się, aby poruszane tematy obejmowały najświeższe doniesienia z branży, problemy, z którymi na co dzień borykają się firmy i próby znalezienia jakiegoś sprytnego rozwiązania – mówi Kaja Bernasińska, Koordynatorka Konferencji Beauty Innovations.

 

Podczas tej edycji zostaną poruszone takie tematy, jak: 

 1. Zastosowanie ekstraktu z nasion żywotnika (Thuja occidentalis), korzenia rdestu wielokwiatowego, kofeiny oraz oleju z czarnuszki w preparatach do pielęgnacji i koloryzacji włosów, Katarzyna Grużewska (MARION Sp. z o.o.)

 2. Greenwashing w przemyśle kosmetycznym – jak sobie z nim radzić? Monika Blezień - Ruszaj (BeautyEko)

 3. Podróbki produktów kosmetycznych jako naruszenia praw własności przemysłowej – jak się przed nimi ustrzec, jakie działania podjąć i jak ochronić swój produkt już na granicy? Marta Krzyśków-Szymkowicz (SZYMKOWICZ Patent and Trademark Attorneys)

 4. Ocena hipoalergiczności w świetle zmian dotyczących alergenów, Ewelina Drelich

 5. Złote standardy bezpieczeństwa w stylizacji paznokci. Najnowszy przewodnik techniczny Kosmetycznych, Marta Wiąckowska, Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego

 6. Pielęgnacja skóry w wybranych jednostkach chorobowych. Aspekt prawny komunikacji produktu kosmetycznego, Paweł Wojtanowski

 7. Zielona komunikacja przyszłości, Karolina Chojnacka, PSPKD | Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego

 8. Social media a produkty kosmetyczne – trendy, o których nikt nie mówi, a wpływają na sukces wdrożenia kosmetyku, Magdalena Kaczanowicz (Racjapielęgnacja)

 9. Opakowanie kosmetyku filarem trwałości i bezpieczeństwa produktu kosmetycznego, Magdalena Garbolińska (GBA POLSKA)

 10. Marta Pawłowska (ACC Assessment Consulting Chemicals)

 11. Magdalena Wasiak (ACC Assessment Consulting Chemicals)

 12. Import i eksport kosmetyków - co nam się bardziej opłaca? Łukasz Miernik (MPR Labs)

 13. Jak tu pięknie...śmierdzi, Magdalena Majcher, LaQ Natural&Vegan Cosmetics

 14. Mikrokapsułki w kosmetyce, Agnieszka Idźkowska, Micro Capsules Factory

 

𝗕𝗲𝗮𝘂𝘁𝘆 𝗧𝗮𝗹𝗸❗ – rozmowy o branży kosmetycznej

Nowością Beauty Innovations jest panel Beauty Talk – czyli krótkie rozmowy o branży kosmetycznej ze znanymi osobami z branży. W rolach głównych wystąpią m.in. Bernard Latanowicz (LaQ Natural&Vegan Cosmetics) i Adam Zalewski, (Biotechnologia.pl).

 

Rejestracja w toku

Rejestracja trwa, a grono uczestników Beauty Innovations codziennie się powiększa.

Poza standardową ceną dla jednego uczestnika – wprowadziliśmy opcję CENA DLA FIRM – jedna rejestracja, dostęp dla dowolnej liczby pracowników + imienne certyfikaty dla każdego oraz dostęp do nagrania z konferencji na 30 dni po wydarzeniu (nagranie dostępne jest tylko w opcji dla firm)

Partnerami medialnymi wydarzenia są: LNE, Cossmeo, Biotechnologia.pl, CodziennikKosmetyczny.pl, SerwisKosmetyczny.pl, AestheticBusness, Kosmetologia Estetyczna, Wydawnictwo BMP, Kierunekkosmetyki.pl, Chemia i Biznes, Kosmetyki i Detergenty.

 

Rejestracja trwa: https://beautyinnovations-zima.konfeo.com/pl/groups

Więcej informacji na stronie: https://konferencja.biotechnologia.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ