Criowave: innowacja dla zgrabnej sylwetki
Criowave: innowacja dla zgrabnej sylwetki

Izabela Dembicka – manager firmy oraz Nicoletta Mikołajczyk – przedstawiciel handlowy.

 

Podczas minionej edycji Kongresu i Targów LNE Venus Beauty zostało wyróżnione Innowacją za Termosalud Criowave, urządzenie wykorzystujące kriolipolizę oraz falę akustyczną do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. O nagrodzonym produkcie i nowościach w ofercie opowiada Izabela Dembicka – manager firmy. 

 

Dlaczego w Państwa opinii nagrodzony produkt jest innowacyjny?

Criowave to najnowsza technologia służąca do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny i skuteczny, gdyż łączy w sobie dwie najbardziej innowacyjne techniki: krioliporedukcję oraz dermokorekcję. Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice do krioliporedukcji i jedną głowicę przeznaczoną do akustycznej fali uderzeniowej, co pozwala na jednoczesne wykonywanie zabiegów zmniejszających miejscową otyłość oraz cellulit w każdym stadium. 
 
Kongres i Targi LNE to okazja do spotkania oko w oko z klientami. Jakie nowości czekały na nich na Państwa stoisku?

Kongres LNE był doskonałą okazją do zaprezentowania najnowszych produktów, które pojawiły się w naszej ofercie. Wśród nowości znalazły się takie urządzenia jak: podciśnieniowy RF frakcyjny, oczyszczanie wodorowe oraz nagrodzony Innowacją 39. Kongresu i Targów LNE Criowave – połączenie kriolipolizy i fali uderzeniowej.
 
Na jakie profity ze stałej współpracy z Państwa firmą mogą liczyć kosmetyczki?

Gabinety, które z nami współpracują mogą liczyć na korzystne rabaty, profesjonalne doradztwo w wyborze urządzeń pozwalających uatrakcyjnić ofertę gabinetu, szkolenia, serwis oraz pełne wsparcie marketingowe. 
 
Jakie kierunki rozwoju wyznaczają sobie Państwo na najbliższy czas?

Stawiamy na innowacyjność metod zabiegowych i rozwiązań technologicznych, które zmniejszą koszty prowadzenia salonu kosmetycznego, jednocześnie zwiększając dostępność zabiegów dla klienta. Już pod koniec wiosny wprowadzimy do oferty urządzenie, które naszym zdaniem zrewolucjonizuje rynek kosmetyczny w Polsce i na świecie.

 

 

Sprawdź wszystkich laureatów nagrody Innowacje 39. Kongresu i Targów LNE

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ