Esthetic Medical Innovation: Innowacja w modelowaniu ciała
Esthetic Medical Innovation

Maciej Opiela – dyrektor zarządzający Esthetic Medical Innovation

 

O krioliolizie Miracool i jej innowacyjnym działaniu opowiada Maciej Opiela – dyrektor zarządzający firmy Esthetic Medical Innovation, która za swoje urządzenie do modelowania sylwetki niedawno odebrała nagrodę Innowacji 39. Kongresu i Targów LNE.

 

Dlaczego w Państwa opinii nagrodzony produkt jest innowacyjny?

Kriolipoliza Miracool to unikalne i starannie dopracowane urządzenie do modelowania ciała, wykorzystujące po raz pierwszy trzy unikalne technologie: kriolipolizę stymulującą zimnem, elektrostymulację w średniej i niskiej częstotliwości oraz stymulację ciepłem w zakresie 30-40 stopni Celsjusza. Stosujemy przede wszystkim na brzuchu, boczkach w tali i na biodrach, wylewających się fałdkach tłuszczu na plecach, ramionach i łydkach. Krótko mówiąc, urządzenie stosuje się we wszystkich partiach ciała, które mają tendencję do gromadzenia się nadmiaru tłuszczu oraz do bolesnego napięcia mięśni. Urządzenie Miracool posiada 4 głowice, dzięki którym pokrywa 4 różne obszary. Co więcej, możliwe jest prowadzenie zabiegu u dwóch osób jednocześnie. Zaskakujący efekt urządzenia uzyskiwany jest dzięki wykorzystaniu jednocześnie trzech technologii. Pierwszy tydzień –kriolipoliza w połączeniu z elektrostymulacją, drugi, trzeci i czwarty tydzień – stymulacja ciepłem i elektrostymulacja. Cały proces powtarzamy trzy razy przez trzy miesiące.

Kongres i Targi LNE to okazja do spotkania oko w oko z klientami. Jakie nowości czekały na nich na Państwa stoisku?

Firma Esthetic Medical Innovation wdraża na polski rynek nowe innowacyjne technologie. W tym roku uczestnicy Targów LNE mogli zapoznać się z nowym urządzeniem Sineson, które wykorzystuje częstotliwość 470 Hz i jest w tej chwili najmocniejszym system RF z innowacyjną technologią RET/CET & Multipolar.  Przeznaczony do takich zabiegów jak lifting twarzy, modelowanie sylwetki, fizjoterapia czy przy wypadaniu włosów.
Na targach premierą miało także Smart Mirror – specjalistyczne urządzenie do analizowania parametrów skóry twarzy, które jest bardzo pomocne w ocenie aktualnej kondycji cery oraz w doborze zabiegów pielęgnacyjnych. Nieustającym zainteresowaniem cieszy się nasze HIFU V MAX, które jako pierwsze na rynku, nie wymaga wymiany końcówek zabiegowych i posiada certyfikat amerykańskiej agencji FDA. Na naszym stoisku uczestnicy mogli poddać się zabiegowi naświetlania najmocniejszą lampą LED LPL, która emituje trzy rodzaje światła: czerwone, niebieskie i podczerwone. Można z niej już korzystać w kilkudziesięciu gabinetach w Polsce.
 
Na jakie profity ze stałej współpracy z Państwa firmą mogą liczyć kosmetyczki? 

Nasza firma stawia na ciągły rozwój w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii. Nasi klienci mogą liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie marketingowe i PR, warsztaty, workshopy, programy lojalnościowe przy sprzedaży kosmetyków szwajcarskiej firmy Be Ceuticals, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

Jakie kierunki rozwoju wyznaczają sobie Państwo na najbliższy czas?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i lubimy zaskakiwać. Jeszcze w tym roku planujemy wprowadzenie nowych urządzeń i kosmetyków, oraz poszerzenie linii preparatów zabiegowych Nithya, które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Gwarantujemy, że będzie o nas głośno. :)

 

 

Sprawdź wszystkich laureatów nagrody Innowacje 39. Kongresu i Targów LNE

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ