Medik8: innowacja przeciw oznakom starzenia
Medik8: innowacja przeciw oznakom starzenia

Na zdjęciu od lewej: Małgorzata Kurek (Product Manager) i Iwona Psutka-Wojtkowiak (Przedstawiciel Medyczny).

 

Firma Medik8 została nagrodzona Innowacją 39. Kongresu i Targów LNE za zestaw kosmetyków The Essential CSA KIT™. O filozofii marki i kierunkach rozwoju opowiada Małgorzata Kurek, Product Manager Medik8.

 

Dlaczego w Państwa opinii nagrodzony produkt jest innowacyjny? 

Uważamy że, pielęgnacja skóry nie musi być skomplikowana i w rzeczywistości – nie jest. Nasze podejście do walki z efektami starzenia się jest zawarte w prostej filozofii CSA. Stosowanie witaminy C i  ochrony przeciwsłonecznej w ciągu dnia, witaminy A w nocy, a także odpowiednie oczyszczenie skóry to sekret młodego wyglądu. Nagrodzony zestaw The Essential CSA KIT™ to trzy proste kroki ku pięknej skórze, zamknięte w jednym opakowaniu. 

Kongres i Targi LNE to okazja do spotkania oko w oko z klientami. Jakie nowości czekały na nich na Państwa stoisku?

Marka Medik8 w każdym miesiącu oferuje nowości produktowe. Targi LNE były doskonałą okazją do zaprezentowania długo wyczekiwanego przez naszych klientów produktu – serum Hydr8 B5 Intense. Jest to nowa wersja naszego bestselerowego serum hialuronowego o wzmocnionej formule i bardziej intensywnym działaniu. 

Na jakie profity ze stałej współpracy z Państwa firmą mogą liczyć kosmetyczki? 

Oferta marki Medik8 kierowana jest do gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej. Dla wszystkich naszych klientów przeprowadzamy szkolenia, zarówno produktowe jak i zabiegowe. Staramy się, aby każdy klient był tak samo zakochany w marce, jak my jesteśmy. Dodatkowo, w trakcie stałej współpracy oferujemy szerokie wsparcie marketingowe w postaci reklam, artykułów i wywiadów z udziałem naszych klientów, ukazujących się w prestiżowych magazynach lifestylowych oraz branżowych, a także działania w social mediach oraz na naszej stronie internetowej www.medik8.pl

Jakie kierunki rozwoju wyznaczają sobie Państwo na najbliższy czas?

Nasze kosmetyki opierają się przede wszystkim na nowoczesnych technologiach. Tworzenie zaawansowanych produktów do pielęgnacji skóry to nieustanna praca i ciągły rozwój dotychczasowych osiągnięć w tej dziedzinie. Medik8 łączy świetne tekstury, piękne zapachy i znakomite składniki z innowacyjnymi rozwiązaniami. Gwarantuje to możliwość czerpania radości z rozpieszczających rytuałów przy jednoczesnym uzyskiwaniu profesjonalnych rezultatów. Właśnie takie połączenie zostało bardzo dobrze przyjęte na naszym rynku. Dzięki kompleksowemu podejściu do klienta, rozwijamy się bardzo szybko. Już w najbliższym czasie planujemy prezentację nowej gamy kosmetyków gabinetowych oraz innowacyjnych zabiegów profesjonalnych i peelingów chemicznych. 

 

Innowacje 39. Kongresu i Targów LNE

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ