Firmowe zabiegi M’onduniq
Firmowe zabiegi M’onduniq

Zabieg oczyszczania wodorowego z wykorzystaniem jadeitu oraz firmowych koncentratów M’onduniq.

Urządzenie

Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszanie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. Metoda działania wykorzystana w  urządzeniu Aquametiq hydra prime świetnie oczyszcza skórę oraz poprawia nawilżenie skóry. Metoda opiera się głównie na przenikaniu wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody, dodatkowo zapewniając głęboką eksfoliację. Dzięki temu nie tylko uzyskujemy lepsze efekty zabiegowe, ale również zabezpieczamy skórę przed przedwczesnym starzeniem.

Działanie

Wolne rodniki wiążą się z jonami wodoru, co prowadzi do powstawania wody i tlenu. Należy zwrócić uwagę, że wodór najskuteczniej niweluje działanie wolnych rodników na powierzchni skóry. Dlatego też tak dużą efektywność wykazuje metoda oczyszczania wodorowego Aquametiq hydra prime z zabiegiem infuzji tlenowej Bio Oxy Infusion czy też z zabiegami marki M’onduniq w przypadku blizn oraz w kuracjach mających na celu odmłodzenie, zliftingowanie lub odżywienie skóry.

Wsparcie technologii wodorowej

Urządzenie zostało wyposażone w  osiem indywidualnych głowic zabiegowych, stworzonych z myślą o różnych typach skóry, jej problemach oraz pod kątem efektów, jakie chcemy osiągnąć. Na potrzeby urządzenia została opracowana seria preparatów, które można stosować w firmowych zabiegach M’onduniq.

Dodatkowo istnieje możliwość łączenia preparatów Aquametiq z preparatami innych linii marki M’onduniq, w tym z kwasami oraz z produktami z serii DermiéBOOST. Poszerza to gamę rozwiązań kosmetycznych i daje większe możliwości specjalistom pracującym na fi rmowych preparatach M’onduniq.

Wyjątkową cechą urządzenia Aquadermie hydra prime jest zastosowanie w nim głowicy Thermal Jadeit Conduction, której działanie oparto na niezwykłych właściwościach jadeitu – kamienia szlachetnego, znanego i wykorzystywanego przez człowieka od wieków.

Chcesz lepiej poznać markę M’onduniq i dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nią urządzeń oraz preparatów kosmetycznych? Zapraszamy na warsztaty, które odbędą się podczas 41. edycji Kongresu i Targów LNE. Sobota, sala Praga, godz. 9.45. Zapraszamy!

Więcej informacji:

M’onduniq Cosmétiques Professionnel

tel. +48 507 387 727

e-mail: kontakt@monduniq.pl

adres: https://www.monduniq.pl/pl

 

 

 
To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ