Stylizacja to moja pasja!
Stylizacja to moja pasja!

O branżowe wyzwania, ulubione techniki i plany na przyszłość pytamy Ekaterinę Bogushevich.

 

LNE: Jak zaczęła się pani przygoda z branżą stylizacji paznokci?

Ekaterina Bogushevich: Moja przygoda ze stylizacją paznokci zaczęła się w 2006 roku, czyli już 14 lat temu! Zapisałam się wtedy na wizytę do stylistki – to były moje pierwsze paznokcie żelowe – i zakochałam się w jej pracy! Od tego czasu moim marzeniem było to, aby zostać stylistką paznokci. Pierwszy profesjonalny kurs ukończyłam już rok później, a po nim rozpoczęłam pracę w salonie. W roku 2010 ukończyłam kurs u Davida Fowlera i Stefi LoRe, którzy upewnili mnie w tym, że stylizacja paznokci to moja wielka pasja. Otworzyłam własny gabinet w Grodnie i zostałam instruktorem. Nie wyobrażam sobie innego zajęcia! Kiedy ktoś pyta mnie o ulubioną technikę, ciężko mi wybrać jedną. Każda z nich ma w sobie coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. W zdobieniach czuję się świetnie, uwielbiam malować farbami, tworzyć zdobienia typu one stroke. Z kolei praca instruktora to dla mnie kolejne wielkie wyzwanie. Przynosi mi ogromną satysfakcję, ponieważ mog�� pomagać innym w realizacji zawodowych celów. Praca mnie motywuje – wymaga ciągłego doskonalenia warsztatu. Brałam udział w Mistrzostwach Modelowania Paznokci Inter Styl na Białorusi w kategorii French mistrzowski i NailArt TipBox. Często uczestniczę w szkoleniach, seminariach, jeżdżę na targi i czytam prasę branżową. 

 

 

 

A gdyby jednak musiała pani wybrać ulubioną technikę pracy?

Byłaby to metoda żelowa – perfekcyjna budowa i precyzyjne zdobienia. Uwielbiam nieograniczone możliwości, jakie daje ta technika. Pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych do wypracowania. 

 

Sylizacja paznokci wymusza nieustanny rozwój stylistki…

Uwielbiam pogłębiać swoją wiedzę i zawsze staram się zawieszać sobie poprzeczkę coraz wyżej. Wiem, że jeszcze wiele szkoleń i kursów przede mną, aby dojść do upragnionej perfekcji. Mam świadomość tego, jak dużo pracy wymaga dążenie do postawionych sobie celów, ale wiem też, że jeśli czegoś bardzo chcemy, to jesteśmy w stanie dojść bardzo daleko. W 2019 roku zostałam instruktorem marki Allepaznokcie, pragnę dalej rozwijać swój warsztat pracy, aby móc oferować kursantkom jeszcze więcej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Moje plany na przyszłość to ciągły rozwój i pogłębianie wiedzy oraz start w krajowych i międzynarodowych mistrzostwach.

 

 

 

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ