LNE 119 #4/2018
#Yumpu#
Jeśli chcesz mieć pełny dostęp do tego materiału zaloguj się lub zaprenumeruj

LNE 119 #4/2018

Wakacyjne miesiące to z zasady czas relaksu, odprężenia i „doładowywania baterii”. Chwile na lekturę w hamaku, picie zimnej lemoniady i długie, ciepłe wieczory z rodziną i przyjaciółmi. A jak to wygląda w praktyce? Możliwe, że trochę mniej sielankowo. Nasz zespół redakcyjny na przykład przy trzydziestostopniowym upale wprowadza ostatnie korekty do najnowszego wydania, dogrywa szczegóły programu jesiennego Kongresu LNE, obmyśla udogodnienia i atrakcje targowe, a w międzyczasie planuje (lub wspomina, bo już po) wakacyjne wyjazdy. Lemoniada i hamak? Raczej wiatrak i trzy kawy! Ale w efekcie trzymacie w rękach wakacyjne wydanie LNE, które mamy nadzieję, weźmiecie ze sobą na urlop i przeczytacie od początku do końca.
Latem lubimy lekkie tematy, ale to nie znaczy, że podchodzimy do nich powierzchownie! Mając z tyłu głowy relaks i odstresowanie, opracowaliśmy wraz z ekspertami-praktykami dossier o aromaterapii w gabinecie kosmetycznym. Jeśli jeszcze nie korzystacie z mocy olejków eterycznych, najwyższy czas to zmienić, a nasze dossier błyskawicznie wprowadzi Was w temat. Postanowiliśmy też w formie drukowanej przedstawić Wam hity wykładowe 37. Kongresu LNE – trzy panele dyskusyjne – o przedwczesnym starzeniu się skóry, mikro- i ultraelementach w komplementarnej kosmetologii i dietetyce oraz o bezpieczeństwie w gabinecie mani-pedi. Do tego coś dla ciała, czyli „Emocje w masażu” i „Masaż po operacjach plastycznych” oraz świetne (i praktyczne) materiały z zakresu makijażu permanentnego. A to oczywiście nie wszystko!
Wykorzystajcie te gorące, wakacyjne miesiące na odpoczynek i relaks, a my zadbamy o to, by jesienią dostarczyć Wam mnóstwa inspiracji i wiedzy. I koniecznie zaznaczcie w kalendarzu ważną datę – 17 i 18 listopada widzimy się na 38. Kongresie i Targach LNE!
W numerze: