LNE 122 #1/2019
#Yumpu#
Jeśli chcesz mieć pełny dostęp do tego materiału zaloguj się lub zaprenumeruj

LNE 122 #1/2019

Nowy Rok, nowe perspektywy, nowe wyzwania…

Świat nie stoi w miejscu – pędzi do przodu w coraz szybszym tempie, a końcówka roku jest jedną z niewielu okazji na zwolnienie, spojrzenie wstecz, przemyślenia i… przygotowanie do startu w nowe. My planujemy odważnie wkroczyć w kolejny rok i nieustająco inspirować całą branżę beauty!
Czy możemy o sobie powiedzieć, że wyznaczamy trendy? Jesteśmy przekonani, że tak! Jako pierwsi w Polsce pisaliśmy o holistycznym podejściu w kosmetologii, zapraszaliśmy na Kongresy LNE i na łamy magazynu ekspertów z całego świata, którzy uczyli Was (i także nas) o ajurwedzie, nurcie healthy aging czy mikroodżywianiu. Czasem miesiącami debatowaliśmy o tym, czy dany temat przyjmie się na polskim rynku, zaciekawi i zainspiruje kosmetyczki i kos­metologów do działania i wprowadzania zmian. Czy wszystkie nasze decyzje były trafione? To pozostawiamy Waszej ocenie. 
Nieustannie uważnie wsłuchujemy się w branżę, a ucząc się od naszych kongresowych ekspertów wiemy, że nie da się działać nie ryzykując i nie ponosząc czasem porażek – najważniejsze, żeby wyciągać z nich wnioski i odważnie iść do przodu.
Dziś branża beauty stoi w obliczu nowych wyzwań i rozwija się dynamicznie w wielu równoległych kierunkach, a jednocześnie profesjonaliści są żądni wyspecjalizowanej i pogłębionej wiedzy. Co na to LNE? Staramy się nadążać za tymi oczekiwaniami, ba – nawet o krok je wyprzedzać, stąd sporo nowości w formule i programie 39. Kongresu i Targów LNE, który zapowiadamy już w tym wydaniu magazynu. 
Mamy nadzieję, że w 2019 roku będziemy mogli towarzyszyć Wam w zawodowym rozwoju i inspirować tak mocno, jak Wy (i cała branża beauty) napędzacie nas do nieustannego działania i odkrywania nowych możliwości.

Czujemy, że to będzie dobry rok. I tego Wam życzymy!

W numerze: