SKINARTÉ: pielęgnacja skóry to sztuka
SKINARTÉ: pielęgnacja skóry to sztuka

SKINARTÉ to nowa marka kosmetyków, które odpowiadają na wszystkie potrzeby skóry - zarówno te standardowe, jak i najbardziej specjalistyczne. Łączy wiedzę oraz doświadczenie wielu specjalistów w dziedzinie kosmetologii, dermatologii, medycyny estetycznej i biotechnologii. W nowoczesnych formułach wykorzystuje innowacyjne, unikalne składniki aktywne otrzymywane w drodze zaawansowanych badań i technologii laboratoryjnych. Kosmetyki rekomendowane są do codziennej pielęgnacji skóry w domu oraz pomiędzy procedurami w klinice i gabinecie.

 

Zaawansowana pielęgnacja science-based

W tworzeniu kosmetyków SKINARTÉ wykorzystane zostały najnowsze, przełomowe odkrycia naukowe oraz najnowocześniejsze składniki aktywne. Posłużyły one do opracowywania najbardziej zaawansowanych formuł kosmetologicznych, które skutecznie stymulują głęboką przemianę i odnowę skóry. Powstały w instytucie badawczym SKINARTÉ – przy udziale zespołu doświadczonych kosmetologów oraz ekspertów w zakresie badań dermatologicznych, prowadzonych w warunkach klinicznych. W ten sposób, najlepsze składniki aktywne zostały połączone w innowacyjne, autorskie kompleksy oraz doskonale dopełniające się, finalne receptury preparatów do komplementarnej pielęgnacji skóry.

 

 

 

 

Dzieło sztuki profesjonalnej pielęgnacji

W skutecznej pielęgnacji skóry kluczowe są biotechnologie. Kosmetyki SKINARTÉ wyróżnia jedyne w swoim rodzaju, rewolucyjne rozwiązanie – Cellular Delivery System (CDS). To innowacyjna biotechnologia potrójnej absorpcji, która zapewnia potwierdzone w badaniach, spektakularne rezultaty w zakresie dostarczania, przenikania i uwalniania składników aktywnych w głąb skóry. CDS łączy bazę o multilameralnej strukturze z transepidermalnymi promotorami absorpcji i nośnikami najnowszej generacji, które zawierają najbardziej optymalne stężenia składników aktywnych. 

 

SKINARTÉ to pięć linii kosmetycznych: AGELESS (linia biostymulująca procesy przeciwstarzeniowe z polinukleotydami i Smart Cell Peptides), RESURFACING (pielęgnacja redukująca niedoskonałości z zastosowaniem formuły dwuwarstwowej kapsulacji dekapeptydu z kwasem salicylowym), REPAIR (seria zapewniająca neurogenną regenerację z kwercetyną, ektoiną i laktoferyną), PURITY (terapia wzmacniająco-ochronna na bazie Osmotic Water) oraz SUNSHIELD (kosmetyki zapewniające skuteczną ochronę SPF z antyoksydacyjnymi mikrosferami).

 

Kosmetyki SKINARTÉ dostępne są na skinarte.com oraz w najlepszych gabinetach kosmetycznych i klinikach medycyny estetycznej.

 

Profil na IG: @skinarte_official

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ