LNE 118 #3/2018
#Yumpu#
Jeśli chcesz mieć pełny dostęp do tego materiału zaloguj się lub zaprenumeruj

LNE 118 #3/2018

Dodajemy energii!

Wyczekiwana przez wszystkich majówka już za nami, mamy więc nadzieję, że zdążyliście złapać oddech po zastrzyku inspiracji i dobrej energii, jakich dostarczył Wam (i również nam) 37. Kongres i Targi LNE! A jeśli nie mieliście czasu na leniuchowanie i relaks, bo gabinetowy kalendarz pęka w szwach, to trochę Was pocieszymy – nasz zespół już dzień po Kongresie zabrał się za końcowe prace nad majowo-czerwcowym wydaniem LNE, które właśnie trzymacie w rękach. Takiego tempa jeszcze nie mieliśmy!
Chyba to nie przypadek, że dossier tego numeru przybliża temat boosterów, które przyspieszają metabolizm skóry i dodają jej energii. My też potrzebowaliśmy trochę energetycznego doładowania, ale dla nas najlepszym „boosterem” okazały się miłe wiadomości od uczestników, wystawców i wykładowców Kongresu. Z tą dobrą energią przygotowywaliśmy w zawrotnym tempie relację z Kongresu, którą możecie zobaczyć już w tym numerze!
Chcieliśmy, żeby to przedwakacyjne wydanie LNE było przyjemną i energetyczną lekturą, dlatego wypełniliśmy je ciekawymi artykułami z działów healthy aging, medical beauty i pielęgnacja, dodaliśmy do tego solidną porcję biznesu i aparatury hi-tech, a całość doprawiliśmy kolorową szczyptą make-upu i makijażu permanentnego. Przysłowiową „wisienką” na tym energetyczno-inspirującym koktajlu niech będą informacje o branżowych nowościach i najnowszych zabiegach.

Mamy nadzieję, że po dotarciu do ostatniej strony poczujecie apetyt na więcej!

W numerze: