LNE 110 #1/2017
#Yumpu#
Jeśli chcesz mieć pełny dostęp do tego materiału zaloguj się lub zaprenumeruj

LNE 110 #1/2017

Początek Nowego Roku to zwykle czas podsumowań, ale też pełne energii i zapału planowanie nowych przedsięwzięć. I chociaż połowie redakcji wciąż śni się 34. Kongres LNE, z którym wiązało się wyjątkowo dużo pozytywnych przemyśleń i emocji, to z przyjemnością wspominamy też inne, dobre momenty 2016 roku – udaną kwietniową edycję imprezy, specjalne okładki, które przygotowali dla nas David Molina i Einat Dan, rozpoczęcie kolejnych edycji Collegium Cosmeticum oraz inspirujące spotkania i rozmowy – zarówno z branżowymi ekspertami, jak i z partnerami biznesowymi, i z Wami – naszymi czytelnikami i uczestnikami Kongresów LNE. To dzięki Wam z dobrą energią wchodzimy w kolejny rok i mamy głowy pełne nowych pomysłów! Efekty macie przed sobą…

Oddajemy w Wasze ręce specjalne wydanie LNE – znajdziecie w nim wyjątkowe dossier, będące zapisem panelu Global anti-aging, okrzykniętego hitem 34. Kongresu LNE! Dotarło do nas tyle entuzjastycznych opinii, że jednego byliśmy pewni – koniecznie musimy ten temat przedstawić na łamach magazynu! Niespodzianką jest też specjalna sesja z ekspertami panelu, która powstała na wyłączność LNE oraz limitowana liczba egzemplarzy magazynu ze specjalną okładką (możecie zamówić go, dzwoniąc do redakcji)!

To jednak nie wszystko…ponad 190 stron noworocznego numeru wypełnione jest eksperckimi artykułami i wywiadami, m.in. z dr. Gabrielem Serrano, dr. n. med. Krzysztofem Krupką, dr. Sergeyem Shchurevichem i dr Tijną Orasmae-Meder. Szczególnie polecamy też blok medical beauty oraz zapis panelu Agnieszki Gomolińskiej i dr. Artura Markowskiego.
Estetycznych doznań z pewnością dostarczą Wam niesamowite zdjęcia prac Einat Dan i Beaty Bojdy, a ponieważ w Redakcji LNE nigdy nie odpuszczamy – mocna końcówka magazynu to prezentacje laureatów Innowacji 34. Kongresu i Targów LNE oraz branżowych nowości, dzięki którym będziecie na bieżąco z trendami i nowymi rozwiązaniami w branży. 

Wywołujących uśmiech podsumowań i inspirujących początków życzy redakcja LNE!

W numerze: